Android Hava Durumu Uygulamaları

0

+ Weather Underground

Weaather Underground, tahminlerini 40 bine yakın istasyondan bilgi olarak alıyor ve bu sayede yerel olarak en doğru tahminleri yapmaya çalışıyor.

 

+ WeatherBug

WeatherBug, sürekli güncelleme alan ve tehlikeli doğa olaylarında sizi uyaran bir uygulama. İsabetli tahminleri mevcut.

 

+ The Weather Channel

10 günlük hava tahmini, sıcaklık, nem, rüzgar ve görüş mesafesi gibi bilgileri size sunuyor. Reklam barındıran bir uygulama. Ayrıca hava durumunu sosyal medyada paylaşabiliyorsunuz.

 

+ Weather Live

Weather live, kolay ve kullanışlı bir arayüze sahip. Sıcaklık, rüzgar hızı, rüzgar yönü ve yağışlara bu arayüz sayesinde kolayca bakabiliyorsunuz.

 

+ Yahoo! Weather

Muhteşem bir arayüze sahip olan Yahoo weather, size lazım olan bilgilerin tümünü sunuyor. Kullanımı oldukça basit.

 

+ AccuWeather

En doğru tahminleri kullanıcılarıyla paylaşan AccuWeather, basit ve kullanışlı bir arayüze sahip. Ek olarak da widget sayesinde seçtiğiniz şehrin hava durumu internetiniz olması dahilinde ana sayfanızdan görebiliyorsunuz.

 

+ Dark Sky

Dakika dakika tahminleri güncelleyen Dark Sky, en iyi hava durumu uygulamalarından birisi. Harika widget’larıyla size kolaylık sunuyor.

+ GO Weather Forecast and Widgets
En iyi hava durumu uygulamalarından biri olan Go Weather, güncel hava durumunu, ileri ki tarihlerde ki hava tahminlerini, radar ve rüzgar tahminlerini sizlere sunuyor. Ek olarak da yaşam ipuçları adında bir widget’a sahip.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here