APEX 100 Oyun Klavyesi İncelemesi

0

Mekanik hisli oyuncu klavyesi olan Steel Series APEX 100 hybrid tuşlar, ışıklandırmalı oyuncu klavyesi olarak oldukça iyi ve kullanışlı bir deneyim sunmakta. Üzerinde özel ve hızlı anahtarların yer aldığı klavye de, 20milyon tuş basımına kadar garantilidir. Kutunun içerisinden hızlı başlangıç kılavuzu ve 2 metrelik sert plastikten oluşan kablosu mevcut. Usb ucu koruma kapağı ile kapatılmış bir şekilde gelen apex 100 yazmayı kolaylaştırmak için hafif yukarı doğru çıkışlı, ergonomik bir tasarıma sahip.

Mat plastik bir yapıya sahip olan klavye’nin tuşları da mat bir görünüme sahip, Klavye pc ye bağlandığında oldukça net ve parlak bir mavi ışıklandırma ile açılıyor. APEX 100’ün ışıklı klavyesindeki ışıklandırmalar, az, çok veya nefes alıp verme gibi çeşitli ayarlanma ile bizlere ışıklı klavye deneyiminde oldukça iyi bir kullanım sağlıyor. Steel series’in kendi yongasını kullanan klavye 24 anahtara sahip.

Klavye’nin tuşları özelleştirme yetisi sayesinde istediğimiz herhangi bir tuşa istediğimiz bir görevi verebiliriz ya da istediğimiz veya oyun oynarken rahatsız eden tuşları devre dışı bırakabiliriz. Mac ve windows işletim sistemlerinde oldukça ayarlanabilir ve kullanışlı olan bu klavye 20 milyon basım garantisi ile uzun ömürlü olduğunu, gücünü ve dayanıklılığını bizlere göstermiş oluyor. Tuş basım hızı aralıklarını ayarlanması ile oyunlarda oldukça güzel deneyim sunuyor. Güçlü makro özelliklerine sahip klavye ses ve kullanım açısından tıpkı bir mekanik klavye gibi kullanım deneyimi sunarken, oldukça deneysel ve işlevsel bir fiyat performans canavarı olarak karşımıza çıkıyor.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here