Call Of Duty Infinite Warfare Ps4 Oyun İncelemesi

0

Play Station 4 oyuncularının severek oynadığı Call of Duty serisinin en yeni göz bebeği Call Of Duty Infinite Warfare, doyurucu grafikleri ve müthiş hikayesi ile oyun evreninde hüküm sürmeye devam ediyor.

Yeni Oyun İçi Özellikler

Uzay çağında geçen bir gelecek senaryosunu oyuncularına yaşatan Call Of Duty serisinin son oyunu, başarılı senaryo modunun yanı sıra multiplayer özelliğini de kullanıcılara sunuyor. Call of Duty kullanıcılarının iyi bildiği Advanced Warfare ile dünyaya gelen exo suitler bu oyunda da yine oyuncuların en büyük destekçilerinden birisi oluyor. Ancak oyunun bu versiyonunda exo suit yerine combat rig ismi ile tanımlanıyorlar. Oyunda birbirinden farklı tasarlanan 3 seçenek ve seçeneklerden birisinin seçilmesi sonrasında oyuncuların karşısına çıkan trait ve payload imkanları bulunuyor. Payload karakterin ultimate yeteneği olarak adlandırılırken, traitler ise diğer oyunculara göre bazı avantajlar yaratıyor.

Özelleştirme Kısmında Büyük Gelişme

Oyun diğer serilerine göre özelleştirme kısmındaki önemli değişiklikler ile karşımıza çıkıyor. Çeşitli seviyelerde farklı silahları üretme imkanının yanı sıra bazı silahların üretimi için malzeme toplama imkanı bulunuyor. Silah toplayabilmek için gereken en önemli şey ise; öncelikli olarak anahtar bulmaktan geçiyor. 10 anahtar ya da 30 anahtar toplayarak farklı malzeme sandıklarından birisini açmak mümkün hale geliyor. Anahtar toplamak içinse görev yapmanın yanında sürekli maç atmak gerekiyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here