Chatwatch Uygulaması Nedir ve Nasıl Çalışır

0

Milyonlarca aktif kullanıcıya sahip olan Whatsapp uygulaması ile ilgili olarak geliştirilen ek yazılımlar çoğu kullanıcı tarafından olumlu yorum almıştır. Whatsapp ile ilgili geliştirilen yazılımların birçoğu ise kullanıcıların hareketleri ile ilgili kayıt tutan uygulamalardır. Bilindiği üzere Whatsapp’ta gizlilik üst seviyede değildir. Birçok kişi profilini tamamen kapatmasının yanı sıra son görülme anını dahi paylaşmasa çeşitli uygulamalar ile bu gibi bilgileri elde etmek mümkündür. Son zamanlarda popüler olmaya başlayan Chatwatch uygulaması da bununla ilişkilidir. Whatsapp’ta bir kişi hakkında bilgi almak istiyorsanız uygulamayı indirerek o kişiye dair verileri elde edebilirsiniz. Size doğru bilgiler verebilen uygulama kısa sürede ilgili kişinin hareket dökümünü size sunar.

Chatwatch isimli uygulama çıkış yaptığı süreçten bu yana indirilme oranı ile dikkatleri üzerine çekmiştir. Aynı zamanda popüler uygulamalar arasında yer alan Chatwatch isimli uygulamanın sürekli olarak geliştirildiği ve Whatsapp kullanıcılarının talepleri doğrultusunda düzenlendiği gözlemlenmiştir. Basit bir arayüz ile kullanıma sunulan uygulamayı kolay kullanım seçeneği ile yönetebilirsiniz.

Uygulamayı kullanmak ve kurulumu yapmak çok kolaydır. Mağaza üzerinden uygulamayı indirerek mobil cihazınıza kurabilirsiniz. Uygulamanın ücretsiz olarak sunmuş olduğu tüm özelliklerden faydalanmanız mümkündür. Karşı tarafın Whatsapp hesabı hakkında merak ettiğiniz tüm bilgilere uygulama üzerinden erişim sağlamanız mümkündür. Size bu konuda yardımcı rehber olarak hazırlanmış sayfa destek sağlayacaktır.

Chatwatch isimi uygulama genel olarak karşı tarafın kaçta uyuduğunu, son görüntülenme saatini, kiminle konuştuğunu ve hareketler dökümünü size bildirir. Burada kiminle konuştuğu ve kaçta uyuduğu bilgisi tahmini bilgilerdir. Net olarak verilmeyen bu tür bilgiler uygulamanın sunmuş olduğu alternatif bilgi türlerindendir. Ancak karşı taraf profilini gizlemiş ve son görülme ayarını kapamışsa dahi en son kaçta konuştuğu kolay bir şekilde tahmin edilebilmektedir. Bu tür bilgileri elde etmek istiyorsanız Chatwatch uygulamasını android işletim sistemli cihazınıza indirebilirsiniz. Uygulamanın iOS işletim servisi ile çalışan sürümü kısa süre önce kaldırılmıştır. iOS işletim sistemi için geliştirilen sürüm iOS tarafından yasaklanmış olup konu hakkında açıklama yapılmamıştır. Ancak internetten apk dosyası olarak indirmeniz mümkündür.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here