En Çok Tercih Edilen Hosting Firmaları

0

En Çok Tercih Edilen Hosting Firmaları

Bir internet sitesi sahibi olmak için domain diye bilinen alan adına ve sitenizdeki bilgileri depolayacağınız hostinge ihtiyacınız bulunmaktadır. Hosting sağlayışı olarak pek çok firma bulunmaktadır. Bu firmalardan kimi daha küçük çaplıyken, kimileriyse ciddi anlamda profesyoneldir.

Türkiye’de sıklıkla tercih edilen bazı firmalar bulunmaktadır. Bu firmaların en önemli özellikleri müşteri memnuniyetini sağlayabiliyor olmaları. Hızlı destek ekipleri, kaliteli hizmetleri ile ön plana çıkan firmaların tercih edilirlikleri de yüksek olmaktadır.

Güzel Net

Güzel Net, destek ekibi nedeni ile en sevilen firmaların başında yer almakta. Hosting fiyatları da kalitesine göre son derece uygundur. Özellikle bu alanda yeniyseniz, tercih edilebilecek firmaların başında yer almakta.

Özkula

Özkula, teknolojiyi yakından takip eden firmalardan birisi. Donanımları ve kaliteleri üst seviye; ancak destek ekip konusunda tam anlamı ile profesyonelliği yakalayabildiklerini söylemek mümkün değil. Ticketlerın cevaplanması 12 saate kadar uzayabiliyor. Hızlı dönüş almak için telefonla iletişime geçmek bir çözüm olabilmektedir.

İsim Tescil

Genellikle domain almak için kullanılan İsim Tescil, tecrübesiz kişilerin Hosting almak için de başvurdukları firmalardan bir tanesi. Ancak çok tercih edilirliğine rağmen, sık sık sorunlar yaşanmakta olup destek ekip konusunda da yetersizler.

Natro

Natro, kaliteyi arayanların seçimleri arasında yer alıyor. Daha çok teknik konuda sıkıntı yaşamayan, kendine güvenen ve destek ekibe pek gerek duymayan kişiler için ideal.

İhs Telekom

İhs Telekom, piyasa fiyatlarının daha üstünde fiyatlar sunsa da verdikleri hizmet ödediğiniz her kuruşa değecektir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here