En İyi Android Antivirüs Yazılımları 2015

0

En İyi Android Antivirüs Yazılımları 2015

en-iyi-android-antivirusleriİnternette pek çok kişi ne olduğunu bilmediği dosyaları indirmekte ve android cihazına kurmaktadır. Ne yazık ki, her daim var olan ve var olmaya devam edecek olan art niyetli kişiler, kimi dosya ya da uygulamaların içerisine virüsler eklemekte ve kimi zaman cihazınızın bozulmasına neden olurken kimi zamanda kişisel bilgilerinizin çalışmasına neden olur. Bu durumun önüne geçmek için; cihazlarında mutlaka Antivirüs programları bulundurmalı ve en güvendiğiniz kişilerden gelse dahi kontrol etmeden hiçbir dosyayı açmamalısınız.

360 Security

Bilgisayarlarda da kullanılan bu programın, android versiyonunu tercih edebilirsiniz. Uygulamanın en büyük artısı, kesinlikle cihazınızı kasmıyor ve yavaşlatmıyor. Ücretsiz sürümü sınırlı virüsü algılasa da, ücretli olarak edinerek, ciddi bir güvenlik sağlayabilirsiniz.

CM Security Antivirüs AppLock

Cm Security, son derece başarılı bir uygulama. Dosyalarınızı kontrol etmenin yanı sıra, ek özellikleri de bulunmakta. Şifreleme özelliği sayesinde özellikle sürekli kalabalık mekânlarda bulunanlar cihazlarının kişilerce kurcalanmasını engelliyor. Üstelik şifre yanlış girildiği anda, direkt fotoğraflama yapıyor. Böylelikle, sizden gizli olarak telefonunuz karıştırılmaya kalkıyorsa hem kim olduğunu öğrenebiliyor hem de kanıt sunabiliyorsunuz.

Malwarebytes Anti-Malware

İşletim sistemi dostu olarak hazırlanan bu uygulama, güçlü bir Antivirüs ve kolay kolay virüsleri gözünden kaçırmıyor. Cihazınızı yavaşlatmama özelliğinin yanı sıra, haftalık ve aylık yaptığı kontroller sayesinde, her daim güvenliğinizi sağlıyor. Bu uygulama ile dilerseniz tüm özellikleri kullanmak yerine sınırlandırma da yapabiliyorsunuz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here