Eski ve En Kullanışlı Üç Akıllı Telefon

0

Teknoloji sektörü oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir. Her gün binlerce telefon piyasaya sürülmektedir. Ancak bazıları müşterilerden tam not alırken, bazıları da tamamen unutulmaktadır. Her sektörde olduğu gibi teknoloji sektörünün de belirli başlı markaları bulunmaktadır. Bu markalar kullanıcılar tarafından adeta vazgeçilmez olarak hafızalara kazınmıştır. Akıllı telefon adı altında kullandığımız telefonlar, kullanım açısından oldukça kolay olduğundan tercih sebebidir. Ayrıca bu cihazlar birçok özellikleri bakımından da avantaj sağlamaktadır. Bilindiği gibi dünyada birçok telefon markası bulunmaktadır. Ancak biz üç kullanışlı telefon markası üzerinde duracağız. Şimdi kısaca bu üç telefon hakkında bilgi vereceğiz.

Kullanışlı Akıllı Telefonlar, dediğimizde akla ilk gelen işletim sistemi Android tabanlı telefonlardır. Kullanım açısından oldukça pratik bu telefonlar neredeyse yedinden yetmişe herkesin elindedir.

Son zamanlarda akıllı telefonlarda Samsung Galaxy S7 oldukça gündeme gelmektedir. Telefonun en önemli özelliği ise iki adet işletim sistemi seçeneği sunuyor olmasıdır. 32 Gb dahili hafıza, 4 Gb bellek bulunmaktadır. Ürün fiyatı yaklaşık olarak 2.650 lira olarak karşımıza çıkmaktadır.

Bir başka kullanımı kolay akıllı telefonumuz ise LG G5 cihazıdır. Anavatanı Güney Kore olan cihaz, çözünürlük kapasitesi sayesinde oldukça kaliteli görsel sunmaktadır. Ürün fiyatı 1.900 lirayı bulmaktadır.

Son olarak Sony Xperia Z5 en çok tercih edilen kullanışlı telefonlar arasındadır. Çözünürlüğü yüksek olan telefonda, ön ve arka kamera mevcuttur. Ürün fiyatı ise 1.880 lira civarındadır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here