Google’dan yeni duvar kâğıdı güncellemesi

0

Dünya’nın en bilindik arama motoru olan Google’un son yıllarda arama motoru olma özelliğinin dışında sunduğu hizmetler her geçen gün giderek artmaya başladı. Özellikle günümüzde oldukça popüler olan bu arama motorunun son yaptığı güncellemeden sonra sunduğu duvar kağıtlarına 300 tane daha eklendi.

Akıllı telefon piyasalarında kendisine yer bulmasından sonra kullanıcılarına çeşitli alternatiflerde sunan Google’un özellikle en çok merak edilen uygulamalarının başında Google duvar kağıtları gelmektedir. Bu uygulama içerisinde devamlı olarak güncelleme yapan Google firmasının son yaptığı güncellemeden sonra 300’den fazla yüksek çözünürlükte bulunan duvar kağıdı artık sizlerin hizmetine sunuldu.

Geçtiğimiz günlerde markette yer alan bütün programları üzerinde hataları gidermek için güncellemeler yayınlayan firmanın sunduğu son güncelleme program içerisinde bulunan bütün hataların ortandan kalkmasına neden oldu.

Sürüm olarak Android 4.1 sürümlerini ve üzerinde sürüm kullanan bütün kullanıcıların faydalanma şansının olduğunu bu programı indirmek için Google Play Store üzerinden indirme işlemini yapabilirsiniz.  5 farklı kategoride yer alan bu duvar kağıtlarını kullanarak istediğiniz türden fotoğrafı telefonlarınıza veya tabletlerinize kolay bir şekilde indirerek kullanma fırsatınız bulunmaktadır. Şehir fotoğrafları , Dünya’nın en güzel manzaralarına ait olan fotoğrafları, Yaşam ve hayata dair çekilmiş olan son derece kaliteli fotoğraflar ve Dokular ile çizilmiş olan duvar kağıtlarını indirerek arka planın güzel bir görüntüde olmasını sağlama fırsatınız bulunacaktır

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here