Instagram Fenomeni Ünlüleri Tanıyalım

0

Instagram, özellikle ünlülerin sıklıkla kullandığı sosyal medya sitelerinden bir tanesi. Instagram hesabı olup çok sayıda takipçisi olmayan ünlü hemen hemen yok gibi. Ancak bazıları takipçi sayısında level atlayarak tam anlamıyla fenomen olmuş durumda.

Demet Akalın

Samimi paylaşımları ve takipçileriyle sıkı ilişkisinin etkisi ile kısa sürede fenomen olan Demet Akalın, 5 milyon üzerinde takipçi sayısına sahip. Her paylaşımı olan Demet Akalın profilinde konserlerinden, sahne arkasından, aile hayatından birçok kareye yer veriyor. Her fotoğrafında binlerce beğeni ve yorum alması da oldukça dikkat çekici.

Hadise

Güzelliği ile dikkat çeken ünlü şarkıcı Hadise de Instagram’da 5 milyon üzerinde takipçi sayısına sahip. Takipçi sayısı çok olmasına karşın paylaşımların beğeni ve yorum sayısının biraz düşük olduğu kabul edilebilir ama bu durum kendisinin Instagram fenomeni olmasını değiştirmez.

Murat Boz

Ünlüler erkek kategorisinde en çok takipçi sayısına sahip ünlülerden bir tanesi Murat Boz. Kendisi iş hayatı ve özel hayatıyla alakalı 400’ün üzerinde gönderi paylaşmış durumda. 50 bin üzerinde beğenileri olan paylaşımlara sahip Murat Boz’un takipçi sayısı ise 6 milyon üzerinde.

İrem Derici

Sevimli ve sıcak kanlı paylaşımları, ülke gündemin geri kalmayan profili ile en çok takip edilen ve beğenilen ünlülerden bir tanesi de İrem Derici. Kendisinin 4 milyon üzerinde takipçisi bulunuyor. İrem Derici’nin 300 bin beğenin üzerine çıkmış gönderileri mevcut.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here