Instagram Fotoğrafları Büyük Görmek

0

Fotoğraf ve video paylaşma platformu olarak milyonlarca kullanıcısı bulunan Instagram’da paylaşılan fotoğraflar kadar profil resimleri de dikkat çekiyor. Bu noktada kullanıcıların da profil resimlerini büyütmek için yapması gereken bazı işlemler bulunuyor. Sadece paylaşılan fotoğraflara değil, profil resimlerini de büyüterek bakmak bu işlemler sayesinde mümkün. Peki ama bilmeyenler için Instagram’da profil resmini nasıl büyüterek bakarız?

Adım Adım Profil Resminizi Büyültmek

Resmi yollardan bakıldığı zaman Instagram üzerinde yerleştirilen profil resimlerine detaylı olarak pek de mümkün değil. Ancak web üzerinden yapılacak birkaç düzenleme sayesinde Instagram hesabına girildiği zaman profil resmini büyütme özelliği bulunuyor.

İlk işlem ise en çok tercih edilen tarayıcılardan biri olan Google Chrome üzerinden www.instagram.com adresine girerek hesaba giriş yapmak gerekiyor. Daha sonra profil resmini ayrıntılı olarak görmek istediğiniz hesaba gidiyorsunuz. Burada hesabın gizliliğe kapalı ya da açık olması çok da önemli değil. Hesap üzerinden profil resmine sağ tıklayarak resmi yeni sekmede aç seçeneğine tıklayarak adres satırında yer alan ve s ile başlayan noktayı buluyoruz. Ve o bölümü tamamen siliyoruz. Silindiği zaman profil resmi istediğiniz gibi büyük bir şekilde çıkacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here