Samsung Galaxy Note 7 Türkiye’de Satışa Çıktı

0

Samsung’un merakla beklenen yeni akıllı telefonu Note 7 Amerika ve Avrupa’dan sonra Türkiye’de de satışa çıktı.. 26 Ağustos 2016 tarihi ile birlikte öncelikle Samsung yetkili satıcılarında yer almaya başlayan Galaxy Note 7 cihazına olan büyük ilgi ise Samsung markasını memnun etti. Özellikle Türkiye’deki satış fiyatı merak edilen Galaxy Note 7 satışa çıkması ile birlikte bu merakı da giderdi. Samsung yetkili satıcılarında öncelikle ön sipariş verenler ile buluşan Galaxy Note 7 özellikleri ve kalitesi ile göz kamaştırdı.

Samsung Galaxy Note 7’nin Türkiye’deki satış fiyatı şuanda piyasada bulunan tüm Samsung akıllı cihazlarından daha pahalı bir model. Firmanın en yüksek fiyatına sahip olan Galaxy Note 7, 26 Ağustos 2016 tarihi ile birlikte 3,599 lira olarak dikkat çekti. Amerika ve Avrupa’da 850 dolar fiyatı ile satışa sunulan Galaxy Note 7 satın alanlara çeşitli hediyeler ile birlikte sunulacak.

Öncelikle ön sipariş olarak Galaxy Note 7 alan kullanıcılar 26 Ağustos 2016 tarihi ile birlikte hem akıllı telefonlarına sahip olabilecek, hem de hediye olarak Gear V sanal gerçeklik gözlüğü alabilecekler. Şuanda sadece ön sipariş ile Galaxy Note 7 alan müşterilere sunulacak olan Gear V ile birlikte yeni satın alacak olan kişiler için ise hediyeler olacak. Dev bir oyun paketi sunulacak olan Samsung Galaxy Note 7 gören herkes tarafından beğeni kazanıyor. 4 GB Ram’e sahip olacak olan Galaxy Note 7’de Android 6.0.1 Marshmallow işletim sistemi var.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here