Samsung S8 Plus aldığınız zaman ekranını kırmayın!

0

Samsung firmasının yeni amiral gemi telefonu olan S8 Plus modellerinin satışa çıkmasından sonra yedek parça fiyatları kullanıcıların en çok merak ettiği soruların başında gelmeye başladı. Son zamanlarda akıllı telefonların giderek dayanıklı olması aslında kullanıcıları mutlu etse de genellikle en ufak düşmelerde veya çarpmalarda ciddi hasarlar gören telefonların yapım maliyetlerinin oldukça fazla olduğunu belirtmek istiyorum. Bu yüzdende sizlere bugün Samsung S8 Plus modelinin ekran fiyatı konusunda merak ettiğiniz sorunun cevabını buradan açıklamak istiyoruz.

Samsung S8 Plus Ekran fiyatı

Amiral gemi telefonlar arasında özellikleri ile ilk sırada gelen Samsung S8 Plus modelinin ülkemizde satış Fiyatının 4 Bin ile 5 Bin TL bandı arasında satışa sunulmasından sonra kullanıcılar telefonların en çok arıza verdiği ekran konusunda değişim fiyatlarını merak etmeye başladı.

GSM Arena sitesinin yaptığı araştırmadan sonra firmanın Samsung S8 Plus modellerinde kullanıcılarına sunduğu ekran fiyatı resmen açıklandı. 250 Euro olarak belirlenen ekran değişiminin neredeyse orta seviye bir akıllı telefon parasında olması kullanıcıların şikayet edeceği konuların başında gelmeye başladı. Türk Lirası olarak 900 TL civarında bir rakama denk gelen Samsung S8 Plus’un ekranının vergiler ve işçilik dahil maliyetini düşündüğümüz zaman 1500 TL bandında bir fiyata gelecek olması gerçekten kullanıcıların zor durumda kalmasına neden olacak gibi duruyor.

Bu yüzden alacağınız Samsung S8 Plus ve Samsung S8 modellerinin ekranlarına gözünüz gibi bakmanız gerekecek. Aksi durumda ekranın en ufak zarar görmesi durumunda telefon parasını ve ekran değişim parasını düşündüğümüzde bir Şahin fiyatını verecek gibi duruyorsunuz. Telefonların ekranlarının ne kadar dayanıklı olduğu konusunda testler yapılsa da bu tarz bir telefon kullanıyorsanız yapmanız gereken sağlam bir ekran koruyucu ve sağlam bir kapak kılıf almak olacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here