Snapchat’te Bitmoji Kullanımı Nedir

0

Kişiye özel bir emoji uygulaması olarak adlandırılan Bitmojiyi şimdi Snapchat’te çıkartma olarak kullanabilmeniz mümkün. Ama akla gelen soru bunu nasıl yapacağız? Diyenleriniz var ise, bu rehber yazımıza mutlaka okumanızı tavsiye ederim.

Bitmoji, en baştan, sıfırdan bir karakter oluşturarak yüzün yapısı, gözler, saçlar, başlar, yanaklar, ağız, burun, aksesuar ve bu gibi daha birçok fiziksel özelliği seçerek kendinize özel bir karakter oluşturabilmenize fırsat sağlıyor. Yapmış olduğunuz bu karakterin vücut yapısından kıyafetlerine kadar her şeyini siz seçebiliyorsunuz.

Snapchat’te Bitmoji Özelliği

Snapchat ve Bitmoji hesaplarınızı birbirine bağladıktan sonra, kendi elinizle oluşturduğunuz karakteri snaplerinizde kullanabilmeniz mümkün. Dilerseniz sözü daha çok uzatmadan bu yolları size anlatalım.

Snapchat’te Bitmoji Özelliği ile Neler Yapabiliriz?

Öncelik olarak Bitmoji uygulamasını yükleyin ve başlatın. Uygulama açıldıktan sonra Snapchat ile oturum aç seçeneğine tıklayın ve otomatik olarak açılan Snapchat’te Bitmoji oluştur seçeneğine tıklayın.

Hesapları birbirine bağladıktan sonra sıra emoji oluşturmaya geliyor. Bitmoji uygulamasında Erkek ya da Kadın seçeneğine tıkladıktan sonra Bitmoji ya da Bitstrips Tarzı seçeneklerinden dilediğimizi seçiyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here