Tablette Zirvenin Adı Samsung Galaxy Tab S3

0

Samsung’un android tablet pazarındaki en güçlü ve en iddialı olan tableti Galaxy Tab S3 akıllı tablet piyasasında zirveyi temsil ediyor. Android tabletin en son yazılıma sahip olması sebebiyle oldukça kullanışlı ve kaliteli bir kullanım sunuyor.

Snapdragon 820 yonga seti ile gelen cihazda alüminyum malzeme ile daha sağlam ve daha dayanıklı bir kullanım sunuyor. 2048*1536 piksel görüntüye sahip tablet 264 ppı yoğunluğunda süper amoled ekrana sahip. Parmak izi okuyucu desteği ile gelen tablette, 4 adet 6db hoparlör bulunmakta, bu sayede film ve müzik dinlerken harici bir ses sitemine gerek kalmadan tatmin edici bir ses sağlıyor. Arka yüzeyinde cam malzeme kullanılan tablet biraz kaygan yapıya sahip, arka tarafında 13 megapiksel ve ön tarafında ise 5 megapiksel kameraya sahip olan tablet fotoğraf ve video çekimlerinde oldukça kaliteli sonuçlar sağlıyor. 64 bit işlemciye sahip tablette 4 çekirdek bulunuyor.

Microsoft uygulamaları yüklü gelen tablette ekranı ikiye bölme özelliği ile ofis kullanımı için oldukça kullanışlı bir deneyim sağlıyor. Tabletin ekranı kapalı olsa bile samsun tablette kapalı ekranda not alma özelliği ofis ortamında oldukça kullanışlı bir özellik sunuyor.

Micro SD desteği bulan tablet yüksek kapasiteli pil ömrü ve hızlı şarj desteği ile uzun ve kaliteli bir kullanım sunuyor. Tablette bulunan tasarımsal ve donanımsal özellikler pek çok teste çok iyi sonuçlar elde etti, akıcı oyun oynama performansı da tableti gözde ve daha kullanışlı bir hale getiriyor.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here