Telefonlar İçin En Kaliteli Ekran Koruyucuları

0

Akıllı telefonlar için ekran koruyucuları kaçınılmaz bir durum olmuştur. Telefonların hassas bir yapıya sahip olması, düşme olasılığının fazla olması, ekranın çizilmeye müsait olması gibi durumlar beraberinde koruma olanaklarını da oluşturmaktadır. Piyasada ise çok fazla ekran koruyucu modelleri bulunmaktadır. Bu modeller ise kaliteli olmadığı takdirde cihazınızı korumaktan çok zarar verecektir. Özellikle kalitesiz malzeme kullanılan ürünlerin boyası cihaza geçebilmektedir. Ayrıca bu maddeler genellikle kanserojen madde içermektedir. Bu yüzden kaliteli ekran koruyucuları tercih etmeniz cihazınız ve sağlığınız için daha iyi olacaktır.

En İyi Ekran Koruyucuları

Yaptığınız ufak bir araştırma sonucunda piyasada en iyi ekran koruyucuları arasında Buff, Mobilworx ve Spigen markaları gösterilmektedir. Özellikle Buff ekran koruyucuların yapılan testleri insanların ilgisini çekmektedir. Darbe emici, çizilmeyen ve cihazı %100 koruma olanağı sunan Buff ürünleri, cihazınız için en iyi tercih olabilmektedir.

Yapılan incelemeler sonucunda piyasadaki en iyi marka Buff olarak görülmektedir. Ancak bu markanın çok sayıda yan sanayisi bulunmaktadır. Bu yüzden orijinalini almaya dikkat etmelisiniz.

Spigen markası ise ekran koruyucu ve telefon kılıfları konusunda kaliteli bir hizmet vermektedir. Sizler de Spigen ürünleri ile cihazınızı üst seviyede koruyabilirsiniz. Bu garantili ürünler sayesinde cihazınız artık daha güvenli olacaktır.

Piyasadaki en iyi üçüncü ekran koruyucu markası ise Mobilworx olarak gösterilmektedir. Mobilworx’un sitesinde telefonlara dair diğer aksesuar ve parçalar da bulunmaktadır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here