The ELder Scrolls SKYRIM V Oyun İncelemesi

0

The Elder Scrolls SKYRIM oyunu, İlk olarak Bethesta Game Studios tarafından geliştirilerek Bethesta Softworks tarafından 2006 yılında piyasaya sürülmüştür. The Elder Scrolls SKYRIM V, 11 Kasım 2011 yılında çıkan bu serinin beşinci oyunudur.

The ELder Scrolls SKYRIM V Oyununun Konusu

The Elder Scrolls SKYRIM V oyununun temel konusu, başkarakterin dünyayı yok edeceğine inanılan bir ejderhayı yok etme görevini üstlenerek öldürmeye çalışmasıdır. Oyunda karaktere sürekli olarak yeni görevler verilerek heyecan korumaktadır. The Elder Scrolls serisinin genelinde olduğu gibi, açık uçlu oynama özelliği bu oyunda da sürmektedir. Bu özelliğin devam etmesi ve içerik zenginliği sayesinde karakter yürüyerek ya da at üstünde yeni yerler keşfedebilme imkânına ulaşmaktadır. The Elder Scrolls SKYRIM de oynamak istenmeyen bir aktiviteyi zorla oynatmak yerine es geçip yeni aktivitelere yönelme imkânı vardır.

The ELder Scrolls SKYRIM V Oyununun Yorumları

The Elder Scrolls SKYRIM V oyununun puanları baz alındığında kullanıcıların bu oyunu gerçekten beğendiği görülmektedir. Bethesta’nın oyunu piyasaya sürmeden 1 gün önce inceleme için göndermesi oyuncular tarafından tepki toplamıştı. Ancak daha sonradan oyuncular incelemelere devam ederek olumlu tepkiler verdiler. Oyun hakkında yapılan olumsuz yorumlardan biri oyun at üzerinde oynanırken silah kullanılamadığı ve yürürken ki hızdan daha hızlı olmadığı olmuştur. Oyun en olumlu yorumları ise açık uçlu oynanma özelliği sayesinde almıştır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here