Ubisoft Watch Dogs 2 Ps4 Oyun İncelemesi

0

2014 yılında büyük bir çıkış yapan serinin ilk oyunun Watch Dogs’un yakaladığı başarı grafiğinin ardından piyasaya sunulan Watch Dogs 2, 15 Kasım 2016 tarihinde tüm dünyada yayınlanarak kendisine büyük bir hayran kitlesi edinmeyi başarmıştır. İlk oyundan izler taşıyan Watch Dogs 2’de yine Blume, DedSec ve CTOS işletim sistemlerine karşı savaş sürüyor. Hikayenin ana karakteri Marcus Holloway ile oyuna başladığımız ilk anda DedSec’in bir üyesi olmaya çalışırken asıl amacımız buraya dahil olup Blume ve CTOS’u sonsuza kadar bitirmek oluyor. Hikaye bu akış üzerinden ilerliyor ve kalan kısımlarında aldığımız ana ve yan görevlerin hepsi yine aynı amaç uğruna tamamlanıyor.

Hoş Karakterler ile Akıcı Bir İşleniş

Oyundaki karakterlerin tamamı ilk oyuna göre çok daha başarılı ve eğlenceli olacak şekilde tasarlanmış. Bu da Watch Dogs 2’nin oynanabilirliğini kesinlikle arttırıyor. Her karakterin kendine has bir kişiliği var ve özellikle ana karakterin Watch Dogs 1 ve Watch Dogs 2 arasındaki halleri arasında gerçekten de uçurumlar bulunuyor.

Gelişmiş Grafik ve Görsel Efektler

Watch Dogs 2’nin en önemli özelliklerinden birisi geliştirilmiş şehir teması, renk seçenekleri ve eğlenceli görüntüsü olarak tanımlanabilir. Sadece ana karakterin değil diğer karakterlerin de oldukça başarılı çizildiği oyunda kusursuz senaryo ve heyecanlı yolculuk, macera türü oyunları seven Play Station 4 kullanıcıları için ideal gözüküyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here