Video Çekerken Sarsıntıları Dji Osmo Mobile Kesin

0

Djı osmo mobile bir cep telefonu aparıtıdır. Bu ürün telefondan video çekmek istediğiniz zaman elinizden kolunuzdan gelen sarsıntıları abzorbe ediyor bu sayede görüntüler veya videolar daha kaliteli hale geliyor.

Djı osmo mobile nin en önemli özelliklerinden birtanesi sizi takip ediyor olması ürüne yüzünüzü veya herhangi bir nesneyi odakladığınız zaman Djı osmo mobile o nereye giderse gitsin onu takip ediyor. Djı osmo mobile nin kutusuna değinecek olursak kutusunda cihazın kendisi, açıklama kağıtları, bataryası, şarj kablosu, bileklik ve tripod bağlantı aracı ve çantası çıkıyor. Cihazın bataryası alt taraftan takılıp hemen üzerindeki on of düğmesi ile aktif hale getirebilirsiniz. 4,5 saat pil ömrüne sahip olan Djı osmo mobile akıcı, dengeli ve kaliteli bir video çekmek için oldukça kullanışlı bir cihaz. Djı osmo nun kendine ait olan uygulamasını marketten indirdikten sonra uygulamaya giriş yaparak bir çok farklı özelliği kullanabilirsiniz. 360 derece takip özelliği ile djı osmo oldukça seri ve hızlı bir şekilde takip etme özelliğine sahip, Bir diğer özelliği ise hareketli zaman akışı özelliği bu özellik sayesinde çektiğiniz kareleri Djı osmo mobile belirlediğiniz saniyelerde o kerelere cihazı döndürerek oradan görüntü alma özelliği sağlıyor.

Djı osmo mobile sizin için belirlediğiniz karelere çekim yapıyor, sizden gelen hareketlerin titreşimini azaltıp daha akıcı videolar çekmenizi sağlıyor cep telefonuyla çekim yapmayı sevenler için Djı osmo mobile bütün ihtiyaçlarınızı fazlasıyla karşılamaktadır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here